8/B FORUMUNA HOS GELDINIZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8/B FORUMUNA HOS GELDINIZ...

Iste biz 8/B yiz... [ DİKKAT : 10 Mesaj = 1 +rep kazandırır..! ]

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:))

YazarMesaj
SaHiN_aTaLaY
Admin

Erkek
Nereden : Nereye
Rep :
MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:)) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:)) Right_bar_bleue

MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:)) Empty
MesajKonu: MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:))   MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:)) Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 3:34 am

Hepimiz msn kullanıyoruz ve bununla birlikte bu kişisel durumları da.. İstisnaları tenzih ederekten (mesai saatinde nette olanlar, pc başında çalışanlar gibi) konuya sazanlama giriyorum.

Msn iletilerinde aşağıdaki durumları yazan kişiler aslında ne demek isterler bi irdeleyelim:

Dışarda:

- Evet msn imi bu duruma getirdim çünkü keyfimin istediğine kendim yazmak istiyorum. Eğer ben bu durumdayken de yazarsanız size paşa keyfime göre cevap vereceğimdir. Muhtemelen canımın istediği bir insanla konuşuyor olabilirim ancak bu sizi alakadar etmez çünkü görünen odur ki ben dışardayımdır. Bir dahaki karşılaşmamızda "geçen gün neden cevap vermedin?" diye sorduğunuzda hiç utanmadan "ayy vallahi billahi pc başında değildim" tarzı bir açıklama ile karşılaşacaksınızdır. Yemesseniz, size gargara yapmayı önerebilirim.

- Mal mal ekrana bakmaktan sıkıldım valla, ne yazan vaar ne konuşan. En iyisimi ben TV izleyeyim. (Zira bu durumda msn kendini otomatikman dışarı alır)

- Amaaan çok felaket yorgunum ben, dur şurda azcık kestireyim beş dakka (Uyuya kalınır ve yukarıdaki durum aynen geçerlidir)

Meşgul:

- Bana bak kardeşim meşgul bir insanım ben öyle boş muhabbetle falan harcayacak vaktim yok, hayır sonuç itibariyle senden bir çıkarım da yok ki muhabbet edeyim? Çıkarım olan insanlarla muhabbeti tercih eder, sana da meşguldum diye yuttururum bi güzel. Nette insanın ne gibi bir meşguliyeti mi olabilir? Sanane kardeşim belki memleketi kurtarıyorum?

Hemen Dönecek:

- Kapı çalıyor Allah kahretmesin.. Ya ben kapıyı açmaya gittiğimde biri yazarsa? Ya anında cevap veremezsem o 1 dakika içersinde? Ne kadar ayıp olur bu.. Ben hemen dönücem tamam mı? Ben gelene kadar nooolur yazmayın.

Telefonda:

- Tamam mütemadiyen sanalda takılıyor olabilirim ama bu benim asosyal bir insan olduğum manasına gelmez. Yani bizim de arayanımız, soranımız, aradıklarımız var. Hatta saatlerce telefonda konuştuğumuz insanlar var. Ben zaten msn i hobi olsun diye kullanıyorum, yoksa işim bile olmaz böyle şeylerle, gayet aranan sorulan bi insanımdır hani..

Yokum, yazmayın:

- Ayyy bir insan bu kadar da ilgi manyağı yapılmaz ki? Geliyorsunuz yazıp yazıp duruyorsunuz bende şeytan tüyü mü vardır nedir anlamadım yahu, böyle ilgi, böyle talep, insan sıkılıyor bazen canım aaaa.

Yokum !! Yazmayın !!!:

- Bak kardeşim sinirlerim tepemde bir sorunum var ve bunu tüm msn listemdekilerin bilmesini istiyorum taam mı? Yani gelip adam gibi merhaba deyip anlatmaktansa derdimi sıkıntımı, gelip senin sormanı, hatta söylemem için ısrar etmeni bekliyorum. Gelip anlatacak kadar aciz değilim ben annadın mı?

Uyuyor:

- Bende para gani ayrıca ADSL hizmetim de limitsiz. Uyurken de pc açık kalıyor o yüzden.

- Bağımlıyım ben anladın mı bağımlı.. Ben uyusam da msn açık kalmalı. Bir nebze bile uzak kalmamalıyım. Pc nin power düğmesine basacağıma ölürüm daha iyi bee..

Film İzliyor:

- Nette bir site bulmuşum var ya, vizyondaki tüm filmler anında görüntü orda. Nerde beleş oraya yerleşçiyim ben. Kim gidecek şimdi sinemaya bir yığın para verip, pop-corn cola masrafı da cabası. Ayrıca ne kadar rahat da olsa evdeki yatağımın rahatlığını hiç bir sinema koltuğunda bulamam. Bir de sinemaya götürecek kimsem de yok ama, bu durumun bununla asla alakası yok aslaa aslaa, hiç girmeyelim bu konuya.

Çevrimiçiyken Çevrimdışı:

- Evimde pc karşısındayım fakat şu an için kendime daha cazip birşeyler buldum yapacak. Fakat yine de izlemede kalayım ben, o bulduğum şeyden daha cazip şeyler çevrimiçi olabilir, izlemeyi bırakmamak lazım demi ama. Her zaman daha iyiye.

Duştayım:

- Allahım içimdeki sapık karakteri bastıra bastıra bir hal oldum. Bir Allahın kulu da gelip "naapıyosun duştaaa" diye sorsa da, ben de "aaa ben burdayım, az önce girmiştim duşa, öyle unutmuşum" şeklinde cevap verir, ne mevzulara girerim biliyon mu..
http://www.fnrkolik.tr.gg

MSN Kişisel Durumlarına Göre Karakter Analizi:))
1 sayfadaki 1 sayfası